G Shot (Orgazm aşısı- G spot Büyütme)

        G noktası vajina girişinden 2 parmak 4-5cm iç üst kısımda yer alan erojen bir bölgedir. Bu bölgenin uyarılması durumunda kadında orgazm, beraberinde skene bezlerinde de uyarılma sonucunda bezlerden salgılanma vajinal ıslanma gerçekleşecektir.

        Kadınlarda vajinal orgazm elde etmek için ilişki esnasında G shot bölgesindeki sürtünmeyi ve basıncı artırmak amacı ile yapılan cerrahi olmayan bir işlemdir. Kesin sonuç için orgazm tipi bilinmelidir.

G-Shot kimlere yapılır?

  • Klitoral orgazmdan ziyade vajinal orgazmdan zevk alan kadınlar
  • Daha önce vajinal orgazm olan ama şimdi olamayan kadınlar
  • Pelvis öne eğik olan kadınlar

İşlem nasıl yapılır?

       Ayakta, Lokal ya da genel anestezi altında G-Shot erojen alana kılavuz iğne ile önce delik açılır sonra 25 G 50 mm künt kanül ile HA 2-3 ml ya da yağ dolgu maddesi retrograd dermal enjeksiyon yapılır.

 İşlem:

     Ayakta, ağrısız ve kısa süreli dolgu işlemidir. Erojen alan yağ veya HA ürünü ile genişletilir. PRP ve lazer vajinal sıkılaştırma ile birlikte etki süresi ve tatmin hissi en üst düzeye çıkacaktır. Uygulama 20-30 dakika sürmektedir. G-Shot dolgu ile erojen bölge hacim olarak 3-4 kat büyüyecektir. Bu uygulama ile birlikte diğer genital estetik girişimlerde yapılabilir.

   İşlem sayesinde:

     Kadının öz güveni artacak diğer taraftan birliktelikten alınan haz en yüksek seviyeye çıkacaktır.

error

Bu blog yazısını beğendin mi? Lütfen paylaşalım :)